KISACA BİZ
Teknoloji ; temel olarak insan ihtiyaçlarına yardımcı ve kolaylaştırıcı çözümler üretmenin yanında artık bir yaşam tarzı haline geldi. Kullandığımız mobil telefondan ,giyim kuşam yada enerji kaynaklarına kadar artık herşey teknolojinin insanlığa sunduğu imkanların ürünü.
Biz Hisar Teknoloji olarak ; bu hizmet ve imkanların temel bileşeninin yazılım teknolojileri olduğu inancındayız. Bu motto ile her geçen gün değişen dünya ve insan ihtiyaçlarına gerek ticari, gerek bireysel çözümler üretmek için çalışıyoruz.En yeni teknolojileri kendimize partner edindiğimiz bu hizmet ve üretim yarışında temel hedefimiz ; daha kolay ,daha verimli ve daha üstün ürünler ile sizlere ulaşmak ve birlikte çalışmak...
HİZMETLERİMİZ
GPS TABANLI İZLEME SİSTEMLERİ
-Araç takip sistemleri
-Kişi takip sistemleri
-Eczane ortam kontrol sistemleri
-Tarım iklim kontrol sistemleri
-Öğrenci servis aracı izleme sistemleri
YAZILIM OTOMASYONLARI -Harita tabanlı izleme platform yazılımları
-Okul yönetim yazılımları
-Lojistik Yazılımları
-Personel ve öğrenci taşıma Yazılımları
-Web erp projeleri
-Mobil uygulamalar
DESTEK HİZMETLERİMİZ
Hisar teknoloji, Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin,Satış tarihinden itibaren sözleşme dahilinde "Yerinde Kurulum, Firmamızda Eğitim, Yerinde Eğitim, Uzakdan Eğitim, Yerinde Destek, Uzakdan Destek, Mesai Saatlerinde Telefon ile destek ve eğitim hizmetlerinden tüm müşterilerini yararlandırmaktadır.